logo

Strona główna » Łódź dla Dzieci » GEYERwerki "zatkajmy skansen" !

GEYERwerki "zatkajmy skansen" !

GEYERWERKI to forma aktywnego spędzania czasu w Białej Fabryce, miejscu narodzin łódzkiego przemysłu włókienniczego. Nawiązując do włókienniczej tradycji miasta, Muzeum Włókiennictwa zaprasza wszystkie dzieci i rodziców do spróbowania swoich sił w twórczym działaniu.Motywem przewodnim zajęć będą techniki plastyczne związane z szeroko rozumianą sztuką włókna. Dwa razy w miesiącu będą odbywać się warsztaty dla całych rodzin.Organizatorzy oferują wspaniałą, twórczą zabawę. Zapewniają opiekę merytoryczną pracowników Działu Oświaty oraz wszystkie potrzebne narzędzia i  materiały. Stworzone dzieła pozostaną własnością autorów i miłą pamiątką z pobytu w muzeum.

W ramach wrześniowych Geyerwerków zachęcamy do rodzinnego tkania w plenerze. Wielkoformatowe tkaniny ze sznurów, taśm i szmatek ozdobią przestrzeń Skansenu Łódzkiej Architektury Drewnianej, gdzie będzie można je podziwiać przez kilka kolejnych dni.

Zajęcia odbywają się w niedzielę w godzinach 11:00 – 13:00

Opłaty za udział:
dzieci – 6 zł
dorośli – 10 zł

Więcej informacji na oficjalnej stronie muzeum

Opublikował: admin

logotypy

Projekt współfinansowany przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego. Fundusze Europejskie dla rozwoju regionu łódzkiego.