logo

Strona główna » Aktualności » Teatr bawialnia

Teatr bawialnia

 

13.03.2016,
godz. 16.00

Teatralna Bawialnia
spektakl z opieką nad dziećmi 

Dokładamy cegiełkę do obalania mitu jakoby posiadanie dzieci i aktywne życie kulturalne wzajemnie się wykluczały. U nas już nie! Od marca w Teatrze Nowym możesz obejrzeć spektakl, podczas gdy twoje dziecko weźmie udział w teatralnych warsztatach. Twórcza zabawa pod opieką znakomitych animatorów teatralnych sprawi, że twoja pociecha również pokocha teatr. Zapraszamy do Teatralnej Bawialni!

Zapraszamy rodziców z dziećmi w wieku 4-12 lat. Cena biletu na spektakl pozostaje zgodna z cennikiem, a koszt opieki nad dzieckiem wynosi 10 zł. Jeśli masz więcej dzieci, za każde kolejne zapłacisz po 5 zł. Liczba miejsc na warsztatach jest ograniczona, obowiązuje wcześniejsza rezerwacja miejsc. Zapraszamy do teatru 15 minut przed rozpoczęciem spektaklu, a po odbiór dziecka najpóźniej 20 minut po jego zakończeniu.

Na spektakl z opieką nad dziećmi w ramach Teatralnej Bawialni obowiązują wcześniejsze zapisy: telefonicznie (tel. 42 630 20 86) lub mailowo (e-mail: bow@nowy.pl ) minimum 2 dni przed spektaklem.

Bilety dla dzieci w ramach Teatralnej Bawialni można kupić tylko w kasie Teatru Nowego za okazaniem biletu na dany spektakl.

Na początek proponujemy następujące spektakle:

Ziemia obiecana / 13 marca / godz. 16.00 /
Mayday / 20 marca / godz. 16.00 /
Duża Sala / Więckowskiego 15

13.03.2016,
godz. 16.00

Na spektakl z opieką nad dziećmi w ramach Teatralnej Bawialni obowiązują wcześniejsze zapisy: telefonicznie (tel. 42 630 20 86) lub mailowo (e-mail: bow@nowy.pl )
Bilety dla dzieci w ramach Teatralnej Bawialni można kupić tylko w kasie Teatru Nowego za okazaniem biletu na dany spektakl.

 

 

Opublikował: admin


Galeria

logotypy

Projekt współfinansowany przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego. Fundusze Europejskie dla rozwoju regionu łódzkiego.