logo

Strona główna » Aktualności » Łódzkie gra w fundusze - zaginiona taśma

Łódzkie gra w fundusze - zaginiona taśma

 

W latach 2012 – 2013 w ramach unijnego projektu Promocja marki Łodzi filmowej poprzez realizację szlaku turystycznego „Łódź Bajkowa” postawiono cztery wspaniałe pomniki bohaterów bajek zekranizowanych w łódzkim SE-MA-FORZE.

W studiu animacji stało się coś niespodziewanego i zniknęła jedna z taśm filmowych z przygodami Misia Uszatka i Plastusia.
Waszym zadaniem jest zdobycie wszystkich wskazówek, które pomogą odnaleźć zaginioną taśmę filmową i rozwiązanie zagadki. Ta drużyna, która jako pierwsza dotrze na metę ze wszystkimi wskazówkami, wygra nagrodę główną.

W ramach ogólnopolskiej akcji Dni Otwarte Funduszy Europejskich Urząd Marszałkowski Województwa Łódzkiego organizuje gry miejskie. Na zwycięzców czekają atrakcyjne nagrody w postaci tabletów.

Jeśli jesteś aktywny i ciekawy świata, lubisz wyzwania i poznawanie przestrzeni miejskiej w niestandardowy sposób – weź udział w grze miejskiej! W dniach 7, 8 i 9 maja w pięciu miastach województwa łódzkiego: Zgierzu, Uniejowie, Łowiczu, Bełchatowie oraz Łodzi odbywać się będą gry miejskie.

09.05.2015 r. (sobota), Łódź. 14:00–17:00

„Łódzkie gra w Fundusze – zaginiona taśma”

  • Udział w grze jest bezpłatny. W każdej grze może wziąć udział maksymalnie 60 osób (zespoły 4-osobowe, w każdym przynajmniej 1 osoba pełnoletnia).
  • Rejestracja uczestników odbywa się w punkcie startu gry - Park im. Sienkiewicza od godz. 13:00. Obowiązują zapisy.

Gra miejska to zabawa plenerowa rozgrywana w przestrzeni miejskiej, w której uczestnicy rozwiązują postawione przed nimi zadania. Gracze posługują się mapą i korzystają z własnej orientacji w terenie. Zadania wykonywane są zwykle pod opieką Animatorów, którzy jednocześnie oceniają poprawność ich wykonania i przyznają uczestnikom punkty. Gra miejska to rywalizacja w kilkuosobowych zespołach i rozgrywana na czas.

 

Informacje o grach miejskich w pozostałych miastach dostępne na stronie http://www.lodzkiegrawfundusze.pl/zagraj-z-nami/

Bieżące informacje i przydatne wskazówki na profilu FB https://www.facebook.com/lodzkiegrawfundusze

Opublikował: admin

logotypy

Projekt współfinansowany przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego. Fundusze Europejskie dla rozwoju regionu łódzkiego.