logo

Strona główna » Aktualności » Lepienie aniołów i prezentów gwiazdkowych w Indygo

Lepienie aniołów i prezentów gwiazdkowych w Indygo

Gwiazdka tuż-tuż. Pracownia Ceramiki Artystycznej Indygo podpowiada własnoręczne wykonanie niebanalnych prezentów pod choinkę. OFF Piotrkowska zaprasza dzieci i dorosłych na warsztaty w sobotę (15 listopada, godz. 12:00-14:00).
Najbliższa sobota będzie okazją do zrelaksowania się przy pracy z gliną. Oprócz nauczenia się techniki, będzie można miło i przyjemnie spędzić czas, podziałać twórczo i odkryć przyjemność płynącą z wyrażania siebie. Praca z gliną wpływa na harmonijny rozwój dzieci, wycisza, uczy skupienia, pozwala na całkowitą koncentrację na przedmiocie działania. Stymuluje i rozwija układ nerwowy. Rozwija wyobraźnię, zdolności manualne, ekspresję twórczą i przede wszystkim jest wspaniałą zabawą. Warsztaty mogą też pomóc dziecku podnieść poczucie własnej wartości i wiarę we własne siły. Zajęcia przeznaczone są dla dzieci i dorosłych.
Powstałe prace zostaną wypalone w piecu ceramicznym, na kolejnych zajęciach będzie można je pomalować szkliwami. Gliniane dzieła stają się oczywiście własnością uczestników. Na warsztaty prowadzone przez Dominikę Karczewską można zapisać się telefonicznie: 601 442 725 lub mailowo: indygo.ceramika@o2.pl.

Opublikował: admin

logotypy

Projekt współfinansowany przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego. Fundusze Europejskie dla rozwoju regionu łódzkiego.