logo

Strona główna » Aktualności » Interaktywna podróż teatralna

Interaktywna podróż teatralna

Aktywizująca zabawa w zwiedzanie kulis Teatru Nowego powstała w odpowiedzi na zgłaszaną przez rodziców i nauczycieli potrzebę dzieci do zaglądania w tajemne przestrzenie kulis Teatru. Zaprojektowaliśmy działanie na pograniczu zabawy/warsztatu i muzealnego zwiedzania, by wprowadzić najmłodszych w zakamarki teatralnego zascenia, gdzie dobre elfy produkują iluzję.
Dla dzieci w wieku szkolnym.

 Najbliższy termin zabawy to 25 października 2016r.

cena: 10 zł/os, czas trwania: 60 - 80 min
Ilość miejsc: 30 osób
Zakup biletów w kasie Teatru, wt-sb 12-19 / online: www.bilety.nowy.pl
Rezerwacje w Biurze Obsługi Widzów, pn-pt 9-16 tel. 42 6302086, bilety@nowy.pl

Opiekę merytoryczną nad projektami sprawuje Anna Ciszowska, teatrolożka, pedagożka mianowana, reżyserka (absolwentka studium reżyserii teatru dzieci i młodzieży Państwowej Wyższej Szkoły Teatralnej im. L. Solskiego w Krakowie, wydział zamiejscowy we Wrocławiu), animatorka młodzieżowego ruchu teatralnego w Łodzi, m.in. dwukrotna laureatka Złotej Maski - Nagrody Ministra Edukacji Narodowej (Poznań 2009 i 2006), laureatka nagród Centrum Sztuki Dziecka w Poznaniu. Odznaczona przez Prezydenta Miasta Łodzi w 2014 r.

Źródło informacji: http://nowy.pl/item/teatrplus/article/edukacja/lang/pl
Opublikował: admin

logotypy

Projekt współfinansowany przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego. Fundusze Europejskie dla rozwoju regionu łódzkiego.