logo

Strona główna » Aktualności » Będzie strasznie czyli Halloween w Pinokio!

Będzie strasznie czyli Halloween w Pinokio!

„Koralina” to opowieść z pogranicza fantastyki i horroru. Główna bohaterka niczym współczesna Alicja w Krainie Czarów, trafia do świata po drugiej stronie tajemniczych drzwi. Odkrywa tam surrealną rzeczywistość spełnionych pragnień i fantazji: na początku kuszącą niczym najpiękniejsze marzenie, później- przerażającą jak najgorszy koszmar senny. Przedstawienie nawiązuje do stylistyki opowieści grozy. Niepokojąca i mroczna atmosfera opowieści brytyjskiego autora staje się okazją do konfrontacji dziecka ze swymi lękami.

Dla dzieci

Po spektaklu „ Koralina”, kiedy zamilkną brawa, zgasną światła i opustoszeje widownia, dzieci rozpoczną grę PNTS. Kierując się zasadami gry oraz jej wskazówkami będą w półmroku błądzić po Teatrze w poszukiwaniu tajemnych przejść, które skrywają słowa potrzebne do odgadnięcia hasła ukrytego w nazwie gry. Hasło otwiera drzwi pomieszczenia, w którym dzieci odnajdą i uwolnią swoich rodziców. Finałem zabawy będzie krwisty poczęstunek dla wszystkich biorących udział w grze, dzieci oraz zabawa taneczna przy mrocznej muzyce.

Dla rodziców/opiekunów
Po spektaklu „Koralina” rodzice/opiekunowie zostaną „uwiezieni” w mrocznym pomieszczeniu Teatru Pinokio. Rodziców będą mogły uwolnić dzieci, otwierając drzwi do tajemniczego pomieszczenia za pomocą hasła, zdobytego w grze PNTS. Oczekiwanie na dzieci umili rodzicom pokaz filmów grozy – klasyka horroru.  Rodzice będą również mogli stoczyć pojedynek w grach planszowych oraz spróbować swoich sił w malowaniu pędzlem po ruchomym obrazie. Dla spragnionych, głodnych ale i odważnych rodziców zaserwujemy kielich „krwi” i kruche kosteczki.

Przez czas trwania wieczoru czynna będzie teatralna Klubokawiarnia „TuBajka”, w której rodzice będą mogli zamówić kawę, herbatę lub krwiste słodkości.Wieczór przeznaczony dla dzieci od 7 roku życi

Koszt wieczoru Halloween w Pinokio:

100 zł od dziecka, 20 zł dodatkowy bilet na spektakl  dla osoby dorosłej

Zapisy potrwają do 20 października (UWAGA! liczba miejsc jest ograniczona)

rezerwacje przyjmowane są drogą mail:

joanna@teatrpinokio.pl 

telefoniczną:  (42) 636 66 90 od poniedziałku do piątku w godzinach od 8:00 do 16:00

Wpłaty można dokonać do 25 października 2015 w Teatrze PINOKIO gotówką w godzinach pracy kasy, bądź na konto Teatru Pinokio: Nr konta: 13 1240 3015 1111 0000 3412 3081

Brak wpłat do 25 października 2016 r. spowoduje uwolnienie rezerwacji do ponownej sprzedaży.

Źródło informacji: http://www.teatrpinokio.pl/aktualnosci/bedzie-strasznie-czyli-halloween-w-pinokio/
Opublikował: admin

logotypy

Projekt współfinansowany przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego. Fundusze Europejskie dla rozwoju regionu łódzkiego.